Usługi
Makijaż. Wykonuję makijaże ślubne, wieczorowe, fotograficzne, biznesowe oraz dzienne, retusze dla mężczyzn, a także wszelkiego rodzaju fantazyjne projekty. Pracuję na profesjonalnych kosmetykach dla wizażystów (m.in. Guerlain, Helena Rubinstein, Kryolan, Dior…) Przywiązuję szczególną wagę do preferencji moich klientek i klientów, jestem otwarta na rozmaite pomysły, wszystko po to, aby make-up odzwierciedlał Twoją niepowtarzalną osobowość. Chcę żebyś w makijażu czuła się wyjątkowo i swobodnie. Skusisz się na metamorfozę?

Makijaż z sesją foto. Znakomity pomysł na unikalny podarunek dla bliskiej osoby, część profesjonalnego portfolio lub niecodzienną przyjemność tylko dla Ciebie. Oferuję szeroką gamę możliwości dotyczących rodzaju sesji oraz scenerii, tak, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Proponuję m.in. sesje w studio fotograficznym, w plenerze (na łonie natury; w miejskiej dżungli), a nawet w Twoim domu, jeśli taka właśnie jest Twoja wizja. Zapraszam na niepowtarzalne zdjęcia rodzinne, ślubne, portrety, a może odważysz się na sesję buduarową? Gwarantuję świetną atmosferę oraz dyskrecję.

Lekcja makijażu. Chętnie doradzę Ci, jak efektownie podkreślić to, co w Tobie najpiękniejsze. Krok po kroku nauczysz się modelować twarz metodą 3D oraz pięknie malować oczy i usta. Od tej pory już zawsze będziesz wyglądać olśniewająco, a Twój makijaż będzie o wiele trwalszy. Pomogę Ci dobrać odpowiednie kosmetyki zarówno kolorowe jak i pielęgnacyjne. Oczywiście zapewniam wszelkie materiały. Razem przeszperamy również Twoją kosmetyczkę. Zapraszam na 3 godziny dobrej zabawy.

Analiza kolorystyczna. Dlaczego w niektórych kolorach wyglądasz świetnie, a inne Cię postarzają lub sprawiają, że wydajesz się być zmęczona? Analiza kolorystyczna określi gamę barw, które są Ci przypisane. Odcienie te dodadzą Twojej twarzy witalności. Określę Twój typ urody przy pomocy chust garderobianych. Pomogę Ci dobrać barwy, w których będziesz wyglądać najkorzystniej. Dodatkowo otrzymasz karnet kolorów, który możesz powiesić w szafie lub zabrać na zakupy, aby służył Ci jako podręczna pomoc. Karnet przedstawia „Twoje kolory” oraz przykładowe zestawienia kolorystyczne.

Dojadę do Ciebie GRATIS na terenie Lublina. W przypadku zleceń poza Lublinem koszt dojazdu może być naliczany indywidualnie.

Dysponuję profesjonalnym, przenośnym stanowiskiem do wizażu. Dzięki temu zapewniam odpowiednie oświetlenie, co jest niezmiernie ważne dla efektu końcowego. Stanowisko jest wyposażone w duże lustro, abyś mogła/mógł na bieżąco brać udział w magicznym procesie kreowania Twojego makijażu. Na ten czas usiądziesz na wygodnym krześle charakteryzatorskim. Wszystko to zapewniam dla Twojej wygody i zadowolenia.